Oprawa

obrazów,

grafiki,

fotografii.

Wydruki

artystyczne

  Jesteśmy ludźmi, którzy od wielu lat pasjonują się fotografią, oprawą obrazów, grafiki znamy się na tym co robimy i mamy profesjonalne przygotowanie. Cały czas podwyższamy nasze umiejętności biorąc udział w szkoleniach i konkursach, śledząc najnowsze trendy w dekoracji wnętrz.         
 Zajęliśmy pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez firmę Nielsen. Wszyscy uczestnicy oprawiali zdjęcie T.Tomaszewskiego z cyklu „Hades”. Pierwsze miejsce otrzymaliśmy „za klasyczną oprawę zharmonizowaną ze zdjęciem” (ocena Tomasza Tomaszewskiego). Prowadzę szkolenia, których celem jest zapoznanie uczestników z materiałami i technologią wydruków artystycznych oraz ich oprawą i ochroną. Spotkania te odbyły się między innymi podczas Fotofestiwalu 2012 i 2013 i są też prowadzone systematycznie ze studentami łódzkich uczelni artystycznych. Wydruki wykonujemy na materiałach najlepszych producentów (Canson, Hahnemule, Ilford ...) drukarką Epson 9900. Wieloletnie doświadczenie fotograficzne pozwala nam wykonywać powierzone nam zadania na najwyższym poziomie.
  W październiku 2012 roku otworzyliśmy galerię „Profesjonalni Oprawcy”, miejsce w którym nasi klienci mogą podzielić się z nami swoimi dokonaniami a my promować wydruki artystyczne i fotografię kolekcjonerską. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wysokiej jakości wydrukami artystycznymi i profesjonalnie wykonaną oprawą to zapraszamy do nasze pracowni i galerii.    
 
                                   Jerzy Maciej Koba & Zbyszek Kowalczyk Wystawy/Wystawy.htmlshapeimage_4_link_0

TROCHĘ O TYM CO ROBIMY?

Projekt i wykonanie  - J.M.Koba

Tagi: Epson 9900, Ilford, Canson, Hahnemule, Giclee, wydruki artystyczne, oprawa fotografii, fine art, Profesjonalni Oprawcy, Kobakov,

fotografia-wydruki-oprawa-galeria